1. Impreza tematyczna – Hawaje

Pomysł na udany wieczór panieński to kilka połączonych ze sobą składników. Inspiracji mogą dostarczyć nam upodobania Panny Młodej. Ciekawym elementem będą wspólne przebrania, czapki, koszulki lub inne dekoracje. No, ale przecież jest ZIMA! Jakie akcenty dopasować, kiedy  każda z nas jest ubrana na przysłowiową cebulkę?  Najbardziej sprawdzą się niewielkie elementy takie jak opaski, kwiaty we włosach czy kolorowe grilandy. Są tanie w zakupie lecz efektowne. Dodają koloru w porze zimowej, ładnie prezentują się na zdjęciach i oczywiście wyróżniają nas z tłumu.Gdzie zakupić? Najlepiej zakupić w sklepach online z dekoracjami imprezowymi i gadżetami. Ceny wahają się nawet od 2zł za naszyjnik z kwiatami po ok 15 zł za cały zestaw – naszyjnik, bransoletki z kwiatów oraz opaska w tym samym stylu.

2. WYJĄTKOWE MIEJSCE

Zimową porą mamy pewne ograniczenie co do miejsca imprezy panieńskiej.  Z pomysłów na otwartym powietrzu sprawdzi się lodowisko lub ognisko. Zimą możemy wykorzystać przede wszystkim miejsca gdzie będzie nam ciepło. Oto one

PROFESJONALNA KUCHNIA

Warsztaty kulinarne to świetny pomysł zarówno na atrakcję jak i wspólną kolację. Jak wyglądają takie warsztaty? Grupy warsztatowe liczą od kilku osób do kilkunastu. Wybieracie wcześniej typ kuchni. Najczęściej wybieranymi jest kuchnia włoska, tajska, turecka, izraelska lub wegańska. Każdy z uczestników dostaje fartuch do gotowania, przepisy, powitalną kawę/herbatę, wino oraz przygotowane na stanowiskach produkty do gotowania, Podczas gotowania warto wznieść toast za Pannę Młodą. Po przygotowaniu kolejnych posiłków, wszyscy siadają przy wspólnym stole i delektują się jedzeniem.

SPA / TERMY / AQUAPARK

To zdecydowanie najcieplejsze miejsce zimą! Można poczuć się jak na wakacjach. Najlepiej sprawdzą się niewielkie spa – można szukać w hotelach (tam zazwyczaj jest znacznie spokojniejsza atmosfera, sprzyjająca wypoczynkowi). Oprócz zabiegów czy samego wypoczynku można zaproponować poczęstunek. Jedzenie typu finger food, sushi czy  wykwintne kanapki będzie najlepszym pomysłem. Z napoi należałoby pójść w kierunku raczej bezalkholowych koktajli, ciekawych naparów, herbat – ze względów bezpieczeństwa ,,Ważne aby pamiętać o szlafrokach, ręcznikach, i  braku makijażu 😉 Warto wcześniej porozmawiać czy aby wszystkie uczestniczki mogą skorzystać z takiej atrakcji..

EGZOTYCZNA RESTAURACJA / PUB/

Ważnym elementem wybierając lokal jest jego klimat. Czyli jego wystrój , muzyka – często na żywo , propozycje dań oraz klimatyczne oświetlenie. Pamiętajcie o tym że całą atmosferę budują wszystkie te elementy, a charakterystyczny wystrój nie będzie wymagał  zakupu dodatkowych dekoracji, co pomoże nam ograniczyć w znacznym koszta.

3. ”Słońce” ZIMĄ?!

To tajemnicze słońce to nic innego jak światło. Dlaczego jest to ważne? Zimą szybko robi się niestety ciemno i ponuro. Każda z nas o tej porze marzy o odrobinie koloru oraz ciepła. Dobrze dobrane oświetlenie pomoże zrobić doskonałe zdjęcia pamiątkowe z tego wyjątkowego wieczoru. Gdzie szukać ”światła”. Zima to czas lampek choinkowych, dekoracji świetlnych, iluminacji. Doskonale źródłem światła będą świece, lampiony, kolorowe oświetlenie lub dekoracje, wystrój o intensywnych kolorach.

Doskonale sprawdzą się również zimne ognie!

Jakie to ma znaczenie zobaczcie sami.

4. Fotobudka Lustro

Pamiątkowe zdjęcia to podstawa każdej udanej imprezy. Zagwarantuje to Wam fotobudka lustro, która jest na wynajem w Poznaniu i Warszawie. Co to jest fotobudka lustro Poznań? To najnowsza maszyna na rynku fotograficznym! To nie tylko doskonała atrakcja, ale świetna zabawa i zdjęcia o bardzo dobrej jakości. Zdjęcia drukują się w ozdobnej ramce i każda z uczestniczek zabiera pamiątkową kopię do domu na pamiątkę. Fotobudka lustro poznań udostępnia wszystkie zdjęcia online, co pozwoli na pobranie zdjęć w dużej jakości. To także doskonały pomysł na stworzenie we własnym zakresie kolarzu, foto książki, pamiątkowego albumu czy foto obrazu w dużym formacie. Zapraszamy do wynajmu fotobudka lustro poznań. Fotobudka lustro do zdjęć również w Warszawie!

https://www.instagram.com/magiczna_fotobudka_lustro/

5. Magiczne pudełko – gift box

Trafiony prezent to niezwykle trudne zadanie! Co ciekawego może się znaleźć w takim pudełku prezentowym dla Panny Młodej? Są to wszelkie niezbędne rzeczy 🙂

 • tabletki na bół głowy 🙂
 • bielizna – może być to symbolicznie podwiązka, koszula nocna, bielizna z cukierków lub inne ciekawe pomysły
 • słodkości
 • książka – np. poradnik ”100 zasad udanego związku”, ”Szczęśliwe małżeństwo” lub ”Slow Sex” etc.
 • ulubione wino – oczywiście na romantyczną kolację
 • ciepłe skarpetki – gdyby męża nie było 🙂
 • bon upominkowy – do ulubionego sklepu z biżuterią, księgarni etc
 • sesja zdjęciowa z profesjonalnym fotografem – może być to sesja typu buduar lub fotorelacja z wieczoru panieńskiego
 • owoce
 • kosmetyki do kąpieli
 • quiz z pytaniami – wiedza o przyszłym mężu