Boxy prezentowe – W branży działamy od 2015r. Sprawianie niespodzianek, a szczególnie sprawianie innym radości to nasza specjalność

Komu wręczamy boxy prezentowe?
• Klienci obecni
• Dostawcy
• Pracownicy
• Pracownicy odchodzący z pracy
• Pracownicy Emeryci
• Pracownicy – rodzice
• Nowi pracownicy
• Klienci potencjalni

Box świąteczny dla klientów i pracowników

Świąteczny czas to niezaprzeczalnie okres związany z prezentami. Obdarowywanie pracowników oraz klientów drobnymi świątecznymi upominkami stało się tradycją w większości firm. Takie upominki, choćby w formie boxów prezentowych są miła formą docenienia i wdzięczności za cały rok współpracy. Bez względu, czy paczki świąteczne wręczane są pracownikom podczas firmowych Wigilii, czy wysyłane droga pocztową kontrahentom. Z pewnością nie pozostaną obojętne, szczególnie, że każdy lubi być obdarowywany, a miła niespodzianka w postaci prezentu świątecznego dla firm pozostanie w pamięci na długi czas. Dla pracowników będzie to oznaka docenienia, zaś kontrahenci poczują się zadbani i miło zaskoczeni.

Paczki świąteczne to również forma na utrzymanie pozytywnych relacji, również pod kątem biznesu. Każda, nawet najmniejsza forma wyjścia na przeciw drugiej stronie współpracy będzie pozytywnie odebrana, a w przyszłości może skutkować również nie tylko utrzymaniem obecnego korzystnego kontraktu, ale i nawiązywaniu kolejnych – również z polecenia.
Prezenty firmowe na Święta.
Boxy prezentowe z alkoholem

Ile kosztuje giftbox?

Takie prezenty wręczane kontrahentom, z pewnością mówią o ich randze w prowadzonym przez nas biznesie. Warto wziąć pod uwagę proponowane zestawy upominkowe lub pokusić się o stworzenie własnych kompozycji.

Jak tworzymy boxy prezentowe?

Boxy staramy się tworzyć indywidualnie pod Klienta. Warto zawsze zwrócić się do Nas o wycenę indywidualną. Boty tworzymy o produkty z lokalnych wytwórni lub o ekologicznym składzie. Staramy się, aby radość z wręczania prezentu była połączona z doskonałą jakością.

Kiedy wypada zamówić box upominkowy?

Ponadto, box upominkowy może stanowić podarunek nie tylko w stosunku do pojedynczej osoby, ale również do grupy osób lub nawet całych instytucji. W biznesie liczą się bowiem nie tylko działania mające bardzo poważne konsekwencje, ale również drobne gesty. W związku z tym, w zależności od odbiorcy danego prezentu, boxy upominkowe mogą posiadać bardzo różną zawartość, w postaci wymienionych powyższej produktów spożywczych, takich jak na przykład czekoladki czy kawa, ale również ciekawych gadżetów.
Okres świąteczny jest okazją do przygotowania oraz pięknie zapakowania boxu upominkowego…
Aby zapewnić odpowiednią logistykę i dostępność produktów należy z odpowiednim wyprzedzeniem zamówić box. Wszystko wyceniamy indywidualnie i zapraszamy do współpracy.