Fotobudka 360 – HIT w Polsce na każdym evencie.

Fotobudka 360 Poznań to nasza najnowsze urządzenie jako hit na imprezach i Nowość na rynku. Wynajmij ją i nagrywaj filmiki z eventu, na targach, z wesela, urodzin, 18-stki, czy innej imprezy jak studniówka albo bal szkolny. Udostępniaj filmiki wszystkim znajomym i  pokaż je na portalach społecznościowych.

Selfie360, zwane też Fotobudką 360  to zabawa przede wszystkim, ale co najważniejsze to potężne narzędzie marketingowe. Twój event i wydarzenie musi być zapamiętane.Wszyscy Goście muszą kojarzyć Twoje wydarzenie z innowacyjną zabawą?

Fotobudka 360 jest stworzone dla Ciebie!

Oferujemy wynajem fotobudek 360 w Poznaniu na wesele, urodziny i wszelkiego rodzaju zabawy w gronie rodziny oraz znajomych.

Jak działa Fotobudka 360?

Fotobudka 360 zapisuje filmy z zabawą Gości. Osoby wchodzą na największą szklaną platformę podświetlaną ledami. Podczas kręcenia filmu Goście tańczą, bawią się, wyginają swoje ciała, a kamera w najnowocześniejszym Iphone 13 Pro Max obraca się wokół. Fotobudka360 wynajmujemy w Poznaniu , która rejestruje Wasze ruchy. Przy odrobinie szczęścia możecie zostać gwiazdami internetu udostępniając na swoich social mediach.

Dla Kogo jest Fotobudka 360?

Fotobudka 360 stworzona jest dla ludzi ceniących sobie dobrą zabawę. Dla agencji evntowych, agencji kreatywnych, aby wyróżnić się na każdym wydarzeniu ciekawym pomysłem. Fotobudki w każdej postaci, czy to są fotobudka retro, czy może fotobudka targowa, lub może fotobudka 360 została stworzona dla firm i osób chcących się pokazać. Chcesz wydruków zamów foto budkę retro, lustro lub klasyczną – idealna pamiątka na lodówkę dla każdego. Pragniesz filmu jaki wrzucisz na portale społecznościowe z fajnym podkładem muzycznym zamów foto budkę 360!