Lody, które tworzymy są najwyższej jakości. Nasz sekret to praca ludzkich rąk, rzemieślnicza metoda produkcji oraz składniki najwyżej jakości

Współpracuj z Nami!

Jesteśmy rodzinną firmą i sprawdzonym producentem lodów rzemieślniczych. Posiadamy własną produkcję, zaplecze magazynowe i transport. Dostarczamy lody do wielu punktów w całej Wielkopolsce i nie tylko nasze lody zjesz w zachodniopomorskim Szczecinie, czy nawet w Berlinie. Możesz Nam zaufać.

Tworzymy lody Naturalne dzięki pracy rąk ludzi. Jako właściciele jesteśmy przez cały okres produkcji produkując samemu , doglądając i dbając o każdy szczegół odpowiedzialny za stworzenie niepowtarzalnych lodów. Lody stworzone w naszej lodziarni charakteryzują się niskim napowietrzeniem, dzięki czemu objętościowo i pełnią smaku wygrywają z innymi lodami.

Sukces lodów zawdzięczamy nie tylko Nam samym. Podstawowym składnikiem, którego jakość jest dla Nas najważniejsza to prawdziwa śmietanka i mleko prosto z mleczarni. Nie używamy produktów UHT.

W naszej Manufakturze lodów nigdy nie zostaniesz bez lodów! Codziennie przyjmujemy zamówienia na lody i dostarczymy dla Ciebie świeże i pełne smaku lody do Twojego punktu.

Poprzez indywidualne podejście do każdego, czy to malutkiego, albo tego bardzo dużego poczujesz się z Nami jak w rodzinie. Zadbamy o Ciebie i twój komfort współpracy.

Prowadzisz kawiarnię, bawialnie, sklepik, a może marzysz o własnym punkcie z lodami?

Manufaktura lodów Tradycyjnych Tarnowo Podgórne

Doradzimy Tobie i pomożemy, aby kolejki w twoim punkcie nie kończyły się. Nam zależy, aby się rozwijać, więc każdy Klient jest dla Nas jak pierwszy i jedyny!

Zadzwoń porozmawiajmy i stwórzmy razem fajną lodziarnie, gdzie lody będą tak dobre jak nigdzie indziej.

Naszym najnowszym ,,dzieckiem” są lody funkcyjne, keto i dietetyczne czy dla diabetyków.

Firma skupia się na zaufaniu Klientów, jakości produktu bazując na swoich punktach sprzedaży reprezentując lokalne miejscowości pod marką Lody Tradycyjne Tarnowo Podgórne. Sprawdź Nas zapytaj lokalnych mieszkańców co sądzą o lodach 🙂 Jesteśmy pewni sprawdzonej jakości.

Wejdź na nasz profil i sprawdź Nas: https://www.facebook.com/lodytradycyjnetarnowopodgorne