Fotobudka Retro
Fotobudka Retro Poznań wynajmujemy fotobudki inne niż konkurencja. Fotobudka drewniana zaprojektowana z pomysłem. Tylko w naszej foto budce zobaczysz oryginalne nogi od kamery z lat powojennych. Stolik na drukarkę jest stolikiem naszej babci, który służył w pokoju naszym rodzicom jako stolik pod telewizor, czy stolik do nauki. Połączenie historii z nowoczesnością dało niesamowity efekt jakim jest Fotobudka retro. Profesjonalna obsługa foto w poznaniu i nie tylko zapewni niesamowite doznania i pamiątkę w postaci wydruków. Unikalna fotobudka z drewna, której powierzamy wyjątkowe zadanie uwiecznić wspomnienia Twoich gości w formie zdjęć, trwałych pamiątek, wydrukowanych w ciągu kilku sekund zaraz po ich wykonaniu oraz rozbudzić wszelkie, pozytywne emocje w niebanalnej koncepcji retro i nowoczesności! Nie zabraknie i nas uśmiechniętej załogi.

Sprzęt w fotobudce retro
Specjalnie dla Was zdradzimy co znajduje się w urządzeniu jakim jest atrakcja na event Fotobudka retro. Podstawową rzeczą jaką posiada Fotobudka retro jest aparat fotograficzny. Korzystamy z marki Canon. Drugą ważną lub może najważniejszą rzeczą jest lampa błyskowa. Aby każde wydarzenie niezależnie od nastroju, czy to ciemno czy jasno profesjonalna lampa błyskowa to podstawa. Każde z urządzeń posiada lampę co wyróżnia nas z konkurencji. Nie ufaj ludziom, że światło stałe ciągłe pozwoli na uwiecznienie ruchu na zdjęciach. W foto budce retro czy drewnianej lub jakkolwiek nazwiemy nasze fajne urządzenie mamy się bawić, skakać i czuć swobodnie i po to jest lampa. Następnie komputer, który będzie to wszystko analizował. Komputer jest szybki ma 8 GB Ram, szybki dysk i procesor. Nie musisz się na tym znać, oprogramowanie w foto budce ma działać szybko i płynnie.
Drukarka to podstawa w każdej foto budce retro, Fotobudka lustro, czy Fotobudka na targi. Druk zdjęć wykonywany jest na specjalnej drukarce termosublimacyjnej. Fotobudka retro posiada jak każda inna Fotobudka poznań drukarkę DNP RX1.

Fotobudka Retro w Poznaniu i zdjęcia bez limitu
Możesz robić zdjęcia, ile zechcesz nie patrz na ilość. Nie martw się dostaniesz tyle odbitek by dla każdego Gościa przy fotobudka retro wystarczyło, a jeśli masz lub zamówisz księgę gości również wydrukujemy!

Personalizacja wydruku
Wydruk pocztówkowy format 5×15 lub 10×15. Daj Nam znać, a zaprojektujemy dla Ciebie dowolną ramkę w dowolnej wielkości. Umieścimy dowolny tekst, nazwę firmy, imiona z datą. Absolutna dowolność w zaprojektowaniu Twojego wydruku. Fotobudka retro wynajmie się i zrobi dla Ciebie wiele.

Tła Fotograficzne
Posiadamy w naszej ofercie kilkanaście różnych wzorów teł, aczkolwiek możliwości są nieograniczone. Możemy zamówić specjalne tło dla Ciebie. Możesz wykorzystać np. Kawałek ściany na stylowe tło.

Gadżety
W zależności od Twoich upodobań posiadamy gadżety drewniane pasujące klimatem do drewnianej fotobudki retro, Napisy drewniane, drewniane wąsy, korony itp. Posiadamy również różnego rodzaju kolorowe nakrycia głowy, okulary, czapki, peruki. Sam zdecyduj co wolisz.

Galeria zdjęć
W fotobudce retro zawsze tworzymy galerię dla Ciebie. Po imprezie wyślemy galerię z linkiem do pobrania.

Cennik. Ile to kosztuje?
Zadzwoń do Nas. Tel.515241671
Jesteśmy zawsze dostępni. Chętnie wycenimy dla Ciebie. Szybko i profesjonalnie.

Gdzie jeździmy z fotobudka retro?
Fotobudka retro dojedzie w każde miejsce. Wszystko tylko kwestia terminu i czasu. Jeśli tylko znajdziemy wolny czas i termin chętnie znajdziemy się na Twoim wydarzeniu. Fotobudka retro jeździ do Poznania w całej Wielkopolsce, ale nie tylko. Fotobudka retro jeździ na wydarzenia we Wrocławiu, Szamotułach, Pniewach. Zapraszają nas do Warszawy i Berlina. Jeździmy tam, gdzie Ty. Zadzwoń wycenimy i zrobimy profesjonalnie. Przestań bać się, że coś nie wyjdzie, z nami zawsze będziesz zadowolony/a.