Nasza agencja eventowa z Poznania zorganizuje dla Ciebie event w każdym miejscu! Zajmujemy się kompleksową organizacją eventów na terenie całego kraju. Firmę założyliśmy w 2015 r na podwalinach bogatego doświadczenia w branży eventów, wesel, gastronomii oraz Hotelarstwa. Nasze doświadczenie zbieraliśmy w Polsce oraz takich krajach jak USA, Niemcy, czy Irlandia. Pracowaliśmy w hotelach 5*, tworzyliśmy marki firm lokalnych gastronomicznych, weselnych itp. Pracowaliśmy dla dużych firm eventowych.

W pracy wykazujemy się nietuzinkowym podejściem do powierzonych Nam zadań. Za sukces Naszej Firmy odpowiadają dwie najważniejsze osoby, które na co dzień są małżeństwem 🙂

Zaangażowanie i doświadczenie w projektowaniu eventów

Ola i Karol to my tworzymy sukces Twojego wydarzenia. Przez lata z powodzeniem prowadzimy wynajem fotobudek, produkcję lodów tradycyjnych oraz ich sprzedaż w kilku lokalizacjach, usługi fotograficzne. Pomagamy na co dzień w prowadzeniu lokali gastronomicznych i hotelowych. Dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma firmami z branż hotelowych, gastronomicznych , współpracy z ludźmi z branży turystycznej jesteśmy wstanie zapewnić że każdy event zostanie zakończony pełnym sukcesem i zadowoleniem ze strony organizatora i uczestników.

Zatrudniamy kilkanaście osób powiększając swój zespół do kilkudziesięciu w zależności od potrzeb. Nasze kreatywne podejście, pomysły, systematyczność, zapał do pracy daje w swoich wynikach wspaniałe eventy w Poznaniu i wydarzenia w Polsce. Odpowiednio dobrana i angażująca Klientów akcja pro sale lub promocja sklepu najemcy to klucz do sukcesu eventów w centrach handlowych w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie.

Nasze akcje prosale dzielimy na różne poziomy trudności i zaangażowania klientów. W zależności od założeń dobieramy taki rodzaj działań, aby Klienci galerii handlowych z chęcią w nich uczestniczyli. Tworzymy strefy promocyjne – stacjonarne i mobilne – i wykorzystujemy nasze skuteczne hostessy, aby zrealizować założone cele. Często stosujemy nietuzinkowe rozwiązania, zaskakujemy, wzbudzamy zainteresowanie, intrygujemy. Zajmujemy się kompleksową realizacją skutecznych akcji promocyjnych
i kampanii marketingowych łączących środowiska off- i online.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że umiemy realnie wpłynąć na rynek i skutecznie poprawiać wyniki sprzedażowe naszych klientów. Zachowaliśmy przy tym kreatywne podejście i energię, dzięki której wystarczy nam kilkanaście dni na pełne przygotowanie realizacji. Realizujemy w szczególności wprowadzanie produktów na rynek, trasy promocyjne i kickoffy oraz eventy sprzedażowe z wykorzystaniem promotorów i hostess.

Świetna komunikacja, analiza potrzeb klienta, indywidualne podejście do tematu, oryginalne pomysły, dopasowanie do celów biznesowych czy HRowych, indywidualna opieka nad każdą grupą, to elementy, na które każdorazowo zwracamy uwagę. Nasi klienci już niejednokrotnie mogli się o tym przekonać. Dokładamy wszelkich starań aby obsługa nawet najmniejszych grup firmowych była na jak najwyższym poziomie. Zależy nam, by nasi klienci mogli w pełni cieszyć się profesjonalnie przygotowanymi eventami.