Organizacja warsztatów, twórczych imprez to nasza pasja!

W ofercie posiadamy wiele możliwości na kreatywne spędzenie czasu dla Twojej firmy, zespołu czy gości.
Prowadzimy warsztaty kulinarne, kreatywne, artystyczne czy imprezy z wybraną tematyką.

Forma warsztatów to ciekawy pomysł na prezent. Przygotujemy dla Ciebie zaproszenie czy voucher.

Organizujemy

  • WARSZTATY ARTYSTYCZNE

Warsztaty Art & Wine – maluj przy winie!

Jak wygląda impreza z malowaniem przy winie?

Na imprezie przygotowane jest dla Ciebie stanowisko ze sztalugą, płótnem. Malujemy farbami akrylowymi (nie potrzeba żadnego doświadczenia!) na imprezie jest opiekun – artysta który wesprze Ciebie wskazówkami oraz będzie zachęcał do odkrywania własnych, często ukrytych talentów artystycznych 🎨. Namalowany obraz zabierasz ze sobą na pamiątkę do domu!

Podczas malowania mamy przygotowane przekąski: deski serów, grissini, krakersy, ekologiczne wino z naszej Winnicy Pałacu Rajkowo , woda, napar a także coś słodkiego.

Spakuj ze sobą dobry nastrój, możesz także przygotować inspiracje na Twoje dzieło.

Zabierz ze sobą przyjaciół, rodzinę, lub drugą połówkę!💗
Zapowiada się wyjątkowy wieczór ✨

Impreza trwa około 3 godzin,

w cenie: niezbędne narzędzia oraz farby podczas imprezy, płótno , fartuch ochronny
Przekąski, wino, woda, napar
Czas Ok 3h

Planujesz przyjść większą grupą – zadzwoń do nas – Ola 508162121

Możesz też kupić Voucher bezpośrednio u nas w sklepie na Warsztaty Art & Wine – maluj przy winie, dla siebie albo kogoś bliskiego.

Warsztaty z winem

Odkryj świat kreatywności i rozwijaj swoje pasje z naszymi warsztatami! W Grupie OK pragniemy zaoferować Ci niepowtarzalną możliwość zdobycia nowych umiejętności, eksplorowania własnej kreatywności oraz spędzenia czasu w inspirujący sposób. Nasze warsztaty kreatywne to idealna okazja do nauki, relaksu i dobrej zabawy, bez względu na to, czy jesteś początkujący, czy poszukujesz nowych wyzwań.

  • WARSZTATY KREATYWNE

zapraszają do świata sztuki i rękodzieła, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Od warsztatów fotograficznych, przez florystyczne, po tworzenie dekoracji i malowanie kubków – u nas rozbudzisz swoją artystyczną duszę. Tworzenie kolaży, rysunek, czy nawet plecenie wianków dekoracyjnych to doskonałe doświadczenia, które pobudzają kreatywność i wspierają relaks. Przygotujemy dla Ciebie wszystkie niezbędne materiały, a profesjonalni instruktorzy zainspirują i będą wsparciem technicznym przy tworzeniu własnych dzieł.

  • WARSZTATY KULINARNE

przeniosą Cię w świat smaków i aromatów. Czy to poprzez tworzenie sushi, eksplorację cukiernictwa, czy gotowanie z szefami kuchni, nasze warsztaty kulinarne to szansa na odkrycie nowych smaków i zdobycie cennych umiejętności kulinarnych. Gotuj, piecz i dekoruj przy winie, czerpiąc radość z każdego przygotowanego dania.

  • WARSZTATY BODY & MIND

skupiają się na harmonii ciała i umysłu. Zajęcia z jogi, techniki relaksacji czy arteterapia to tylko niektóre z propozycji, które pomogą Ci znaleźć wewnętrzny spokój i zbalansować życie. Nasze sesje odbywają się w różnorodnych przestrzeniach, w tym w malowniczych plenerach, przy lampce dobrego wina co jeszcze bardziej sprzyja odprężeniu i odnalezieniu równowagi.

instagram: art.and.wine.party