MOBILNA LODZIARNIA, LODY NA EVENT, LODY DO LOKALU, CUKIERNI, LODZIARNI

Lody Tradycyjne Tarnowo Podgórne to produkt stworzony z miłości do słodkości. Sekretem niepowtarzalnego smaku jest rzemieślnicza metoda produkcji oraz naturalne składniki.
Tworzymy różne smaki lodów w oparciu o receptury, które dzięki naszemu zaangażowaniu codziennie udoskonalamy. Podczas sezonu dbamy o każdą jakość produktów. Produkujemy lody sami produkcja własna.
Dzięki temu nasze lody są porostu dobre i ludzie je kochają. Markę lodów stworzyliśmy dzięki ciężkiej pracy i przywiązaniu naszych stałych Klientów. Rozpoczynając produkcję w 2015r. Karol i Aleksandra każdego dnia pracują na produkcji lodowej, aby zapewnić smak lodów, dzięki któremu Klienci wracają do Naszych punktów już od 8 lat. Z małego punkciku w Tarnowie Podgórnym staliśmy się rozpoznawalną marką dla całej społeczności.
Jest to dla firmy o tyle ważne, że jako marka działa na rynku lokalnym i nie można pozwolić sobie na jakiekolwiek zmiany w jakości produktu. Każdego roku lody muszą smakować tak jak pamięta to każdy Klient, kiedy spróbował u nas pierwszego loda.

Wynajem budki z lodami

Oprócz stałych punktów posiadamy mobilne lodziarnie zbudowane od podstaw na kultowym aucie Mercedes Benz 307D. Z pasji do motoryzacji daliśmy życie trzem autom, które cieszą dziś naszych Klientów.
Charakterystyczny pastelowy kolor jest już kultowy i gdziekolwiek staniemy ludzie zbiegają się do Nas, bo mają gwarancję smaku od lat!

Jeśli potrzebujesz, abyśmy sprawili radość Twoim Klientom, dzieciom, dorosłym, komukolwiek zadzwoń do Nas, a stworzymy niepowtarzalne wydarzenie z lodami, które każdy zapamięta na lata.

Myślisz o otwarciu lodziarni w Wielkopolsce? Potrzebujesz kultowych lodów, o smaku który uzależnia?
Zadzwoń do Nas, ustalimy zasady, pomożemy w otwarciu, będziemy dostarczać produkt najwyższej jakości.

Jeśli prowadzisz już lokal masz dużo prościej, zadzwoń i ustalmy zasady współpracy, jesteśmy otwarci na propozycje. Nasze lody rozwiną twój lokal na inny level!

Food Trucki z lodami

Auto z Lodami to mobilna kawiarnia, kawa, lody własnej produkcji, drożdżówki, kanapki, ciasta, catering. Zapraszamy do współpracy. Zamów pod swoją firmę dla pracowników. Działamy na rynku już prawie 10 lat. Działamy mobilnie i stacjonarnie. Jesteśmy manufakturą produkującą lody rzemieślnicze.

Nasz food truck z lodami, mobilna lodziarnia-kawiarnia chętnie przyjedzie do Twojej:

  • szkoły
  • przedszkola
  • firmy

Auto z lodami do doskonały pomysł na atrakcję na:

  • pikniku
  • przyjęciu
  • weselu
  • event
  • targi

Naszego niebieskiego food trucka wynajmujemy również do sesji zdjęciowych, reklam tv i targów.