FOTOBUDKA LUSTRO wynajem Poznań

Magiczne Lustro to alternatywa fotobudki w innej formie. Foto-lustro to nowy pomysł na atrakcję na każdej imprezie. Planujesz wesele, urodziny, jubileusz czy event firmowy? Szukasz czegoś oryginalnego, co zachwyci Twoich gości tych małych i nieco starszych?

Jak działa fotolustro na wynajem?

Magiczne lustro Poznań działa podobnie jak fotobudka. Fotobudka lustro w Poznaniu wynajem to mobilne studio fotograficzne, które drukuje zdjęcia na miejscu. Podczas całej zabawy z Selfie Mirror Poznań goście mają możliwość wykonania zdjęć bez ograniczeń. Każda sesja zdjęciowa na weselu czy imprezie trwa ok. kilkanaście sekund. Wydrukowane zdjęcia z magicznego foto-lustra zawierają kilka ujęć, od 3 do nawet 5. Wydrukowane fotki mają bardzo wysoką jakość – fotograficzną. Dodatkowym atutem fotobudki lustro to możliwość wydruku dodatkowych odbitek zdjęć na miejscu imprezy. Kopie fotografii można umieścić na pamiątkę w Księdze Gości.

Fotobudka vs. Magiczne Lustro

Co wyróżnia Magiczne Zwierciadło? Nowa forma fotobudki w postaci lustra w złotej dekoracyjnej ramie, to produkt kierowany dla wymagających klientów. Estetyczny wygląd to nie wszystko! Dodatkowe funkcje to dźwięk głosowy lektora, w zabawny sposób lektor animuje całą sesję zdjęciową. Stąd foto-lustro nie wymaga konieczności obsługi animatora.

Kolejnym atutem to wysokość obiektywu fotograficznego. Co to znaczy dla użytkownika? Aparat uchwyci na zdjęciu dzieci oraz osoby niepełnosprawne. Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie, ponieważ każdy może zrobić sobie magiczną sesje zdjęciową, bez żadnych ograniczeń. Dla dzieci i dorosłych dodatkową atrakcją jest funkcja rysowania i pisania po zdjęciu. Każdy może napisać dedykację, datę lub umieścić kolorowy rysunek, który jest nadrukowany na fotografii.

Koncept magicznego fotolustra Poznań umożliwia modelom przeglądanie się w nim, więc każdy widzi jak wygląda rzeczywiście. Modne robienie sobie zdjęć w lustrze – Selfie Mirror opanowało cały Instagram. Magiczne foto-lustro to niezwykle #selfie, które możesz wydrukować!

Zamów fotobudka lustro Poznań na targi!

Oto fotobudka lustro podczas Międzynarodowych Targów Poznań

Magiczne lustro to oryginalny pomysł, jak przyciągnąć uwagę zwiedzających. Narzędzie promocyjne – fotobudka lustro poznań wydrukuje pamiątkowe zdjęcia z Twoim logo, hasłem reklamowym itp. Więcej informacji na biuro@grupa-ok.pl