Przeprowadzamy różnego rodzaju akcje pro-sprzedażowe w centrach handlowych. Przygotowujemy specjalną strefę ze stoiskiem promocyjnym, zapewniamy profesjonalną obsługę akcji – hostessy, konferansjerów, prowadzących. Wszystkie akcje przeprowadzamy kompleksowo – od strony formalnej, poprzez kwestie organizacyjne, kończąc na raportowaniu i wyłanianiu zwycięzców, czy ogłaszaniu wyników. Akcje sprzedażowe w centrach handlowych to nasza specjalność. Wiemy, jak ważne jest budowanie wśród klientów zaufania do obiektu, produktu czy usługi. Dlatego planujemy angażujące i atrakcyjne prosale i akcje promocyjne. To wymierna korzyść dla obu stron, zarówno naszych klientów, jak i ich konsumentów.

Sprawna organizacja akcji promocyjnych

Organizujemy akcje prosprzedażowe od A do Z. Szukamy pomysłów na efektywne prosale’e dla klientów. Na miejscu tworzymy wydzieloną strefę ze stoiskiem i dbamy o odpowiednią aranżację tematyczną. Zapewniamy profesjonalną obsługę hostess i konferansjerów.

Upominki otrzymywane w ramach akcji w marketach, sklepach czy centrach handlowych są dostosowane do tematyki. Zależy nam na tym, aby były praktyczne, możliwie jak najbardziej w stylu eko i przywoływały skojarzenia z centrum czy produktem. W tym celu wykorzystywaliśmy dotąd m.in. doniczki z ziołami i sadzonki roślin, kwiaty, czekoladki z logo Centrum Handlowego, zdjęcia z foto budki , filmiki z foto budki 360, degustacje kawy.

Skuteczne akcje sprzedażowe w centrach handlowych

Drobny upominek czy darmowa degustacja zawsze będą działać na klientów. W ten sposób budujesz z nimi więź, której sfinalizowaniem są ostatnie etapy lejka sprzedażowego, czyli zakup produktu/usługi oraz lojalność i polecenia znajomym.

Przygotowując event sprzedażowy dla swojego sklepu czy centrum, przedstaw nam powód stworzenia takiej akcji (np. święta, okrągła rocznica obecności na rynku). W ten sposób jeszcze lepiej zoptymalizujemy działania. Dobierzemy je do Twojego profilu – od samplingu (rozdawania) produktów przez konkursy aż po loterie. Inaczej podejdziemy do akcji prosale w sklepie z okazji Dnia Kobiet, a inaczej do loterii promocyjnej w centrum handlowym.
Akcja sprzedażowa dla Twojego sklepu, centrum lub marketu?

ZAPYTAJ O TERMIN I WYCENĘ