Jak wynająć fotobudkę? –

.

Wynajem fotobudki jest banalnie prosty. Wystarczy do Nas zadzwonić, zapytać o wolny termin. Zawsze mamy kalendarz przy sobie. Napisz, krótką wiadomość sms z zapytaniem i Twoim mailem, a wyślemy do Ciebie całą ofertę.

Squash Zone – Idealne miejsce na event z fotobudką

Można pograć w squasha, poćwiczyć na siłowni, zjeść coś dobrego. na koniec zrób sobie pamiątkowe zdjęcie. Wejdź na facebook i sprawdź opinie:  https://www.facebook.com/pg/OKFotobudka/reviews/

Lustrzana fotobudka tylko u Nas? Jakie ciekawe atrakcje zapewnić dla gości?

Lustrzane fotobudki, a co to właściwie jest? Jest to przenośne studio fotograficzne w specjalnie zaprojektowanej obudowie. Cała aparatura jest schowana w środku urządzenia. Aparat Fotograficzny, oraz całe studio jest niewidoczne. Specjalna obudowa wygląda jak obraz w którym możemy się przejrzeć. Foto lustra dostępne są już na rynku. Jednak tylko w firmie GRUPA-OK zapewniają tak wysoką jakość zdjęć. Lustro jest mobilne i z chęcią przyjedzie na Wasz event – Poznań, Warszawa, Wrocław a nawet Szczecin.

Zapraszamy serdecznie,  zdjęcia z tej świetnej imprezy można pobrać poniżej klikając prawym przyciskiem myszy na zdjęcie.

Wynajem fotobudki SELFIE MIRROR na wesele  czy event firmowy . Świetna zabawa i  pamiątkowe zdjęcia zdjęcia dla firm. Fotobudka  Lustro Magiczne Zwierciadło czy foto lustro. Dotykowe lustro z aparatem. Wynajem Poznań i Warszawa. Fotobudka lustro wynajem